Панта Петрович

Відлюдник, який багато років жив у печері, вийшов у місто, щоб вакинуватися від коронавірусу

France 24

У Сербії 70-річний чоловік на ім'я Панта Петрович вже тривалий час мешкає у печері, вдалині від людства. Він не ходить на роботу, не сплачує за житло, не купує їжу і тим паче не дивиться телевізор.

"Дивогляд" із посиланням на France 24 розповідає, що, попри необізнаність у світових новинах, дізнавшись про коронавірус, Панта Петрович вирішив отримати свої дози вакцини. 

У свої молоді роки чоловік працював різноробочим у Сербії. Він кілька разів одружувався та розлучався, намагався створити сім'ю. Одного дня Панта Петрович зрозумів, що головним для нього є свобода. Тоді він вирішив відсторонитися від людей.

Чоловік зібрав усі свої збереження та пожертвував їх на будівництво мостів у рідному місті. Після цього зібрав усе необхідне та "переїхав" жити у печеру, яка знаходиться у горах Стара-Планина. 

З того моменту Панта забув, що таке ходити на роботу, купувати їжу та спілкуватися з людьми. До нього ніхто не приходить в гості, оскільки шлях до печери лежить через крутий підйом, який не кожен захоче подолати.

Відтепер товаришами чоловіка є пара кіз, кілька десятків кішок та собак та порося Мара. Харчується чоловік рибою, фруктами та грибами, які здобуває власноруч у річці та лісі. 

Як зазначає Панта Петрович, жити без грошей йому стало значно легше. Він не потребує їх, оскільки може забезпечити себе усім необхідним самостійно.

"Гроші прокляті, вони псують людей. Ніщо не може розбестити людину так, як гроші", – говорить відлюдник.

Інколи Панта Петрович таки виходить в місто, однак лише для того, щоб поритися у смітниках та знайти собі нові речі. Небайдужі жертвують йому їжу, а також корм для тварин.

Під час одного з візитів до цивілізації чоловік дізнався про пандемію коронавірусу. Незважаючи на постійну самоізоляцію та перебування на великій відстані від загрози, Панта вирішив вакцинуватися трьома дозами (у тому числі й додатковою). Своє рішення він аргументував тим, що вірус не обійде стороною і його печеру. 

"Коронавірус не вибирає жертв. Він прийде і сюди, в мою печеру. Я хочу отримати всі три дози, зокрема додаткову. Я закликаю всіх пройти вакцинацію ", – заявив відлюдник.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 81-річний "Робінзон Крузо", який жив на безлюдному острові понад 30 років, має покинути свій дім.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ