Кадр з фільму "Я – Легенда"

Американці бояться, що через вакцину від COVID-19 перетворяться на зомбі, як в "Я – легенда" – це прокоментував сценарист фільму

Скріншот із YouTube

Противники вакцинації також використовують картини для своїх цілей "Останній нащадок Землі" та "Матриця"

У противників вакцинації від COVID-19 з'явилися нові аргументи проти щеплення – відомий фільм 2007-го року "Я – легенда". Про це повідомляє "Дивогляд".

Відомо, що минулого тижня у New York Times розмістили замітку, в якій описувалася мотивація найманих робітників у США відмовлятися від вакцинації від коронавірусу. Вони аргументують свою думку "передбаченнями" у художньому фільмі "Я – Легенда", де зіграв Вілл Сміт.

Цей постапокаліптичний хоррор має сюжет, побудований навколо генетично модифікованих ліків від раку, створених ученими. Люди у фільмі ставали кровожерливими зомбі після того, як отримали ці ліки.

Глядачі можуть пам'ятати, що у фільмі внаслідок цієї розробки вчених 99% Землі вимерло. В основу сценарію фільму ліг однойменний роман, який опублікував американський письменник Річард Метісон у 1954 році.

У соціальних мережах повідомляють, що аналогічним чином про вакцину від коронавірусу думає багато сучасних людей. Цю гіпотезу не оминув увагою 59-річний співавтор сценарію "Я – легенда" Аківа Голдсман.

"О Боже. Це фільм. Це я придумав. Це. НЕ. Правда", – написав чоловік у своєму Twitter.

До речі, аналогічним чином противники вакцинації використовують картини "Останній нащадок Землі" та "Матриця".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у дівчини збільшилися груди після вакцинації від коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ