.

У вакцинованих людей коронавірус проявляється незвичним симптомом – учені

Shutterstock

Якщо ви зробили щеплення і у вас з'явилися такі симптоми, уникайте контакту з іншими людьми

Британські вчені виявили незвичних симптом коронавірусу у людей, які вже отримали щеплення від COVID-19. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Хоча вакцинація має стримувати поширення коронавірусу і полегшувати перебіг хвороби, вона не може забезпечити 100% захист від зараження, тож іноді вакциновані люди теж хворіють. Однак симптоми інфекції у них можуть суттєво відрізнятися.

Так, у щеплених людей коронавірус може проявлятися частим чханням.

"Якщо ви зробили щеплення і почали багато чхати без причин, потрібно залишатися вдома і здати тест на COVID-19, особливо якщо ви живете або працюєте з людьми, які мають високий ризик зараження", - повідомили вчені.

При цьому вони підкреслили, що чхання у невакцинованих людей не є симптомом коронавірусу і швидше за все свідчить про алергію або звичайну застуду.

Нагадаємо, нещодавно британські вчені повідомили, що головні симптоми коронавірусу змінилися. Кашель більше не є головною ознакою хвороби.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ