Лікарня

Учені назвали симптом коронавірусу, який значно підвищує ймовірність смерті

Shutterstock

Навіть простий симптом може бути фактором шестикратного зростання ризику смерті

Науковці з Піттсбурзького університету (США) виявили, що у хворих на COVID-19, у яких розвинулися неврологічні симптоми, значно вища ймовірність смерті від хвороби. Результати дослідження були опубліковані у журналі JAMA Network Open. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на EurekAlert!.

Загалом у дослідження взяли участь 3744 пацієнти із коронавірусом. Неврологічні симптоми, такі як головні болі, втрата смаку та нюху чи гостра енцефалопатія, спостерігалися у 82% з них. При цьому, гостра енцефалопатія вражала майже половину пацієнтів. У 17% з них за цим слідувала кома, а у 6% - інсульт.

Вчені виявили, що навіть прості і поширені симптоми, такі як втрата нюху і смаку, є фактором, який підвищує ризик смерті у 6 разів.

Головною передумовою появи неврологічних ускладнень, як виявилося, є наявність уже присутнього  неврологічного стану будь-якого типу - від захворювань головного, спинного мозку і нервової системи до хронічної мігрені, деменції або хвороби Альцгеймера. Ці стани вдвічі підвищують ризик розвитку неврологічних симптомів.

Нагадаємо, раніше іспанські дослідники повідомили, чому втрата нюху та смаку під час коронавірусної хвороби — це насправді хороша ознака.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ