81-річний "Робінзон Крузо", який жив на безлюдному острові понад 30 років, має покинути свій дім – фото

Італійця Мауро Моранді влада змушує покинути мальовничий острів Буделлі, на якому він проживав з 1989 року.

Свого часу Мауро перестав працювати вчителем фізкультури, замість чого став доглядачем безлюдного острова на італійському архіпелазі Ла-Маддалена. Це важливе рішення він прийняв після того, як побачив відомий рожевий пляж Spiaggia Rosa. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Попередній доглядач вже планував виходити на пенсію, а тому Моранді його замінив. Відтоді він доглядав за островом, а також присвячував час спілкуванню з туристами.

5 років тому влада зробила острів частиною національного парку, після чого італійського Робінзона Крузо почали підштовхувати до того, щоб він змінив місце проживання. Протягом довгого часу він пручався, але все ж таки його змусили переїхати. Тепер Мауро буде жити в невеликій квартирі на сусідньому острові Ла-Маддалена.

"Я відмовився від боротьби. Після 32 років перебування тут мені дуже сумно їхати. Вони сказали мені, що їм потрібно попрацювати над моїм будинком, і цього разу, схоже, це буде по-справжньому. Я буду жити на околиці міста, але буду триматися на самоті. Моє життя не сильно зміниться, я все одно буду бачити море", – стверджує чоловік.

На острові чоловік використав як житло стару споруду, яка була колишнім притулком часів Другої світової війни. За словами представників влади, Моранді нелегально переобладнав своє житло. Тим не менш, від чоловіка не відвернулися громадяни та навіть зібрали 70 тис підписів, щоб Мауро дозволили надалі жити на острові.

"Ці фотографії передають мій настрій і стан душі", – розповів Моранді.

Зазначимо, що острів Буделлі знаходиться за 7 км від північного узбережжя Сардинії. Взимку там мало людей, що обумовлено холодною погодою, а ось влітку кількість туристів у середньому перевищує 1,3 тис.

Острів Буделлі на картах
Острів Буделлі на картах
Фото: google maps

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що в Італії продають будинки за 1 євро.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше