Секс

"Один раз на місяць – це нормально?": як часто треба займатися сексом – сексолог

Shutterstock

Найкращий спосіб вирішення проблеми – її обговорення зі своїм партнером

Секс це досить близький спосіб спілкування між закоханими. Він є так званим проявом почуттів одне до одного. Багато-хто переймається через надмірність або ж брак статевих актів. Скільки разів на місяць необхідно займатися сексом розповів сексолог Максим Жидко, повідомляє "Дивогляд". 

Фахівець відмітив, що кожна людина живе у своєму ритмі. Це саме стосується й статевого життя. Одні потребують сексу щодня, а іншим достатньо одного-двох разів на місяць.

Сексолог розповідає, що не існує певної цифри, яка свідчить про те, скількі разів на місяць необхідно займатися сексом. Це залежить від бажання та потреб людини. 

"Кожна людина має свою статеву конституцію. Вона може бути сильною, середньою та слабкою. Люди із сильною статевою конституцією, особливо у підлітковому віці, коли гормони киплять, хотітимуть більше сексу, ніж люди зі слабкою статевою конституцією і у тому віці, коли у чоловіків кількість тестостерону починає зменшуватися", – каже Максим Жидко.

Через надто активне сексуальне життя, або його пасивність не варто перейматися. Якщо у вас це викликає певний дискомфорт – поговоріть зі своїм партнером. Так ви дійдете спільної думки. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як правильно займатися сексом, щоб зачати дитину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ