Суд

У Києві суд відправив правопорушника "нахер" – фото документа

Shutterstock

Порушення стосувалося карантинних правил

Печерський районний суд вирішив із використанням нецензурної лексики закрити карантинну справу проти адміністратора столичного закладу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Влітку цього року в столичному суді розглянули протокол про адміністративне правопорушення. Згідно з ним, 3 лютого о 00:40 у Києві на вулиці Паркова Дорога, 2 адміністратор порушив вимоги карантинної постанови КМУ №1236 від 09.12.2020, не вживши заходів щодо своєчасного закриття закладу.

Правопорушник суд не відвідав. У суді вважали, що на користь вини адміністратора є допустимі, достатні та належні докази: фотознімки, рапорт і правопорушення. Однак, внаслідок спливу 3-місячного терміну з моменту, коли зафіксували адміністративне правопорушення, притягнути до відповідальності карантинного порушника не вдалося.

Саме тому суд постановив "закрити за закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності і відправити нахер" правопорушника.

Постанова
Постанова
Фото: Єдиний державний реєстр судових рішень

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що блогерка з Харкова назвала Росію "нашою країною" та потрапила у скандал.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ