Цукерберга кличе Житомирський суд

Суд на Житомирщині викликає на засідання Марка Цукерберга

Колаж із фото Shutterstock і maylove.in.ua

Власник Facebook розглядається як співвідповідач у справі про суперечку між двома чиновниками

Коростенський міський суд Житомирської області постановив залучили до участі в одній зі справ власника Facebook Марка Цукерберга.  Про це йдеться у судовій ухвалі, пише "Дивогляд" із посиланням на "Житомир.info".

Справа, через яку Житомирський суд викликає Цукерберга, триває вже два роки. Міський голова Овруча Іван Коруд подав позов проти одного з засновників районної партійної організації ВО "Свобода" Олексія Кравчука через коментарі у соціальній мережі. 

У 2019 році Кравчук залишив низку коментарів у Facebook, у яких звинуватив Коруда в хабарництві. Останній вирішив захистити свою честь у суді. Він вимагає, щоб Кравчук видалив коментарі та спростувати їх "шляхом розміщення у соціальній мережі тексту ухваленого у справі рішення". Також очільник Овруча вимагає стягнути з опонента відшкодування моральної шкоди одну гривню та понесені судові витрати у справі.

Цукерберга кличе Житомирський суд
Цукерберга кличе Житомирський суд
Фото: Скріншоти з матеріалів суду

Марка Цукерберга визнали співвідповідачем у цій справі і хочуть залучити до судового розгляду.

Цукерберга кличе Житомирський суд
Цукерберга кличе Житомирський суд
Фото: Скріншоти з матеріалів суду

"В підготовчому судовому засіданні позивачем заявлені клопотання про залишення позовної вимоги про відшкодування моральної шкоди без розгляду, залучення до участі в справі як співвідповідача власника сайту "Facebook" (ІНФОРМАЦІЯ_1), яким є Facebook Inc. (Фейсбук Інкорпорейтед) резидент Сполучених Штатів Америки, адреса: Willow Rd, Menlo Park, CA, 94025, US", – йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці суд притягнув покійника до 120 годин виправних робіт. А на Полтавщині жінка через суд "поховала" свого живого чоловіка, який у цей час перебував у тюрмі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ