Труна

У Вінниці суд притягнув покійника до 120 годин виправних робіт

Shutterstock

Померлого звинувачували у несплаті аліментів

У Вінниці місцевий суд за несплату аліментів спробував притягнути до відповідальності покійника. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт прокуратури Вінницької області.

Службовці Центрального відділу державної виконавчої служби у Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції незаконно звинуватили у адміністративному правопорушенні покійника та склали на нього протокол.

Зазначається, що Вінницький міський суд розглянув цей протокол та висунув мертвому чоловікові покарання у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт.

"Вінницький міський суд розглянув надані виконавчою службою матеріали та ухвалив рішення про притягнення особи до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 183-1 КУпАП (несплата аліментів на утримання дитини). Судом покійнику призначено 120 годин суспільно корисних робіт", – йдеться у повідомленні прокуратури.

Трохи згодом таке неправомірне рішення судового органу було оскаржено. Зазначається, що апеляційний суд Вінниці закрив провадження у справі щодо чоловіка у зв'язку з його смертю. 

Як повідомляють у прокуратурі, ця ситуація була спробою фальсифікації документів для покращення показників своєї службової роботи. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на Полтавщині жінка через суд "поховала" свого живого чоловіка, який у цей час перебував у тюрмі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ