Суддя

На Полтавщині жінка через суд "поховала" свого живого чоловіка, який у цей час перебував у тюрмі

Depositphotos

У 2010 році жінка звернулась до суду із проханням визнати її чоловіка померлим

На Полтавщині жінка "поховала" живого чоловіка, який упродовж 11 років перебував у тюрмі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

У 2010 році жінка звернулась до суду із проханням визнати її чоловіка Анатолія померлим. Свою заяву вона аргументувала тим, що у 2007 році чоловік вийшов з дому і більше не повертався. Його також не бачили ані друзі, ані родичі. 

На цих підставах судовий орган офіційно зареєстрував Анатолія як померлого. Коли чоловік відбув свій термін та у 2021 році вийшов з місць позбавлення волі, то вирішив відновити свій ІНН. Звернувшись у податкову, він дізнався, що вже 11 років  як "мертвий".

"Мені дзвонять, кажуть: "Так і так, розумієте, ви мертвий". Я кажу: "В якому сенсі?". Виявилося, що Шишацький суд мене у 2010-му році поховав. Я шокований", – розповідає Анатолій.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка відсудила у свого начальника величезну суму за те, що той назвав її старою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ