Бігль

Суд Іспанії видав колишньому подружжю спільне опікунство над собакою

Shutterstock

Тварина щомісяця переїжджатиме від одного господаря до іншого

Суд Іспанії під час розлучення подружжя оформив їм спільне опікунство над собакою, якого не став розглядати як власність. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Під час процесу розлучення пари судом Мадриду було вирішено надати ексзакоханим спільну опіку на тварину на ім'я Панда.

Адвокат позивача Лола Гарсія надала судовим органам документи, які свідчать, що собака офіційно є членом сім'ї, а також довідки з ветеринарної клініки та фотографії тваринки з господарями. 

Врахувавши це, суд дійшов висновку, що позивач та собака мають дуже тісні стосунки, тому було вирішено, що екс-подружжя отримає опіку над твариною. Кожен з них забиратиме собі Панду на місяць.

Раніше таких випадків ще не спостерігалося. В Іспанії вже готують закон, згідно з яким тварини будуть вважатися не власністю, а живими істотами, над якими можна оформити опікунство. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що міністр Іспанії вирішив скоротити кількість споживання м'яса громадянами та нарвався на критику.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ