Facebook

Facebook планує змінити неймінг – коли стане відома нова назва

Shutterstock

У компанії поки що цю новину ніяк не коментують

Всесвітньовідома компанія Facebook планує змінити свою назву. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Голова компанії – американський мільярдер Марк Цукерберг оголосить новий неймінг вже наступного тижня. Попередня дата – 28 жовтня.

У компанії ж цю новину ніяк не коментують. Офіційних повідомлень щодо цього також не було. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на початку жовтня у популярних соцмережах Facebook, Instagram та WhatsApp стався масштабний збій. На кілька годин ці додатки були недоступні для використання ані у мобільній версії, ані на ПК. 

Перший збій відбувся ввечері 4 жовтня. Користувачі один за одним скаржилися на проблеми зі входом до акаунтів. Також не завантажувалися стартові сторінки.

Першими збої "відчули" Facebook, Instagram та WhatsApp, але за кілька хвилин до них приєдналися Netflix, Steam, PlayStation, Google, Amazon, TikTok і Viber. Доступ до Twitter та Telegram залишався.

Причина глобальної поломки соцмереж тривалий час залишалася невідомою. Разом із цим співробітники компанії Марка Цукерберга не могли потрапити до офісу через заблоковані перепустки. 

Відновити роботу додатків вдалося за 6 годин. За цей час голова корпорації втратив кілька мільярдів доларів.

Другий масовий збій спостерігався за кілька днів – 8 жовтня. Його причина була незрозумілою, однак проблему швидко владнали.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ