Соціальні мережі, соцмережі

Двічі за тиждень: в Instagram, Facebook і WhatsApp зафіксували черговий збій

Shutterstock

Систему полагодили за кілька годин

У п'ятницю, 8 жовтня, у  Instagram, Facebook і WhatsApp знову стався збій. На кілька годин ці соціальні мережі були недоступні для використання. Як на це відреагували у компанії Марка Цукерберга розповідає "Дивогляд". 

За даними онлайн-сервісу Downdetector стало відомо, що здебільшого доступ до акаунтів був обмежений на території США. Однак, збої відчули й жителі України, Росії та Белорусі. 

У компанії Марка Цукерберга зазначили, що почали лагодити систему, щойно помітили збій. Однак, це зайняло у них кілька годин. 

"Ми працюємо над тим, щоб якнайшвидше повернути все в норму, і перепрошуємо за можливі незручності", – зазначили в прес-службі.

Також проблеми з завантаженням спостерігалися у Twitter, Discord та Zoom. Їхня робота була відновлена дещо пізніше, ніж Facebook та Instagram.

Що відомо про попередній масовий збій соцмереж:

Ввечері понеділка, 4 жовтня, відбувся масовий збій кількох соціальних мереж. Користувачі скаржилися на проблеми з доступом до своїх акаунтів, а також завантаженням стартових сторінок. Це поширилося не лише на мобільні додатки, але й на десктопні версії. 

  • Спочатку "лягли" лише Facebook, Instagram та WhatsApp, але за кілька хвилин збої почалися ще й у Netflix, Steam, PlayStation, Google, Amazon, TikTok і Viber. "Живими" на той момент залишалися лише Twitter та Telegram;
  • Причина збою до останнього залишалася невідомою. Крім цього, працівники компанії Facebook тривалий час не могли потрапити до свого офісу через заблоковані перепустки;
  • Незважаючи на це, проблему таки вдалося вирішити. За 6 годин соцмережі відновили свою роботу, а Марк Цукерберг втратив кілька мільярдів доларів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск знову став найбагатшою людиною світу за версією Forbes.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ