Марк Цукерберг

Люди будуть миттєво "телепортуватися" вже через 10 років – Цукерберг

Shutterstock

Як це вплине на екологію і наше звичне життя?

За думкою генерального директора Facebook Марка Цукерберга, віртуальна і доповнена реальності дозволять людям до 2030 року "телепортуватися" в різні локації. Про це повідомило The Information.

Він стверджує, що технології VR і AR в майбутньому докорінно змінять те, як спілкуються люди. Зокрема, ми створимо ілюзію присутності індивіда в іншому місці, завдяки чому нібито будемо особисто з ним спілкуватися. Забезпечити ці можливості можна буде завдяки смарт-окулярам.

"Можна буде просто клацнути пальцями, "переміщуватися" — і ось ви вже сидите в іншому місці, а вони сидять на своєму дивані, і всім здається, що ви реально перебуваєте поруч одне з одним", – розповів Цукерберг.

Окуляри віртуальної реальності
Фото: ibc.org

В даний момент ми не можемо повністю зануритися у доповнену або віртуальну реальності, так як не маємо необхідних технологій. Тим не менш, завдяки смартфонам, комп'ютерам та іншим гаджетам ми вже зараз спілкуємося і бачимося зі співрозмовниками на екрані.

Цілком можливо, що завдяки розвитку вищеназваних технологій суттєво зменшиться потреба в транспорті, і, як наслідок, навколишнє середовище буде менше страждати від нашої діяльності.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект охоронятиме жителів Лас-Вегаса.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ