Apple

Шолом, окуляри та лінзи віртуальної реальності: якою буде нова продукція Apple

Shutterstock

Розповідаємо про дати виходу пристроїв та їх приблизну вартість

Всесвітньо відома компанія Apple працює над розробкою нових MR/AR-пристроїв, до яких увійдуть шолом, окуляри та контактні лінзи віртуальної реальності. Про це повідомляє mydriver.

Детальний опис кожного з пристроїв надав інсайдер Мінг-Чі Куо, який відомий своїми своїми точними прогнозами відносно продукції Apple.

MR/AR-шолом

Новий MR / AR-шолом Apple отримає micro-LED дисплеї від Sony, а гарнітура зможе використовуватися з Apple TV + та Apple Arcade.

Вага пристрою становитиме близько 200-300 грамів, натомість компанія планує полегшити його до 100-200 грамів.

Шолом буде здатен виробляти обчислювальні операції. Він зможе функціонувати незалежно від iPhone, однак повністю автономним не буде.

Пристрій з'явиться у продажу вже у 2022 році, а його орієнтовна вартість становитиме від $1 тис. 

AR-окуляри

Цей пристрій стане справжнім мобільним девайсом для побутових завдань. У компанії зазначили, що цілком можлива інтеграція окулярів із майбутнім автомобілем Apple. Натомість подробиць не розкрили. 

Фірмові окуляри доповненої реальності надійдуть в продаж не раніше 2025 року. Однак прототипу AR-окулярів поки ще не існує.

AR-лінзи

Офіційної інформації щодо цього пристрою немає. І це не дивно, оскільки очикувати на нього не варто щонайменш до 2030 року.

Відомо, що основну увагу в конструкції девайса буде зосереджено на "невидимих обчислювальних процесах". Також відомо, що вони наврядчи матимуть технологію автономного живлення і зберігання даних. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що бездротові навушники Apple виготовлятимуть зі скла

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ