Apple

Apple розкрила секрет, над яким важливим проєктом працює компанія – подробиці

Shutterstock

Вартість новинки компанії становитиме $3 тис

Компанія Apple ще у січні розповіла, що працює над розробкою важливого проєкту. Віцепрезидент компанії з розробки апаратних рішень Ден Річчіо розповів, про який саме напрям йдеться, пише 9to5mac

За даними видання, йдеться про розробку першої VR-гарнітури. Нині Річчіо керує командою, що створює гарнітури доповненої та віртуальної реальності Apple. 

Рішення про призначення Річчіо на цю посаду з'явилося тоді, коли компанія зіштовхнулася з перешкодами під час розробки гарнітури. Керівництво висловлює сподівання, що завдяки досвіду Дена в апаратному забезпеченні Apple зможе подолати ці перешкоди.

При цьому команди, що працюють над власними дисплеями і технологіями камери, будуть працювати під керівництвом Джоні Сроуджі, який наразі відповідає за процесори і стільникові модеми.

Нині про саму гарнітуру відомо небагато. Як зазначає видання, пристрій буде "орієнтованим на віртуальну реальність з деякими можливостями доповненої реальності".

Згідно зі свіжими даними, вартість гарнітури Apple становитиме близько $3000, при цьому вона буде оснащена найсучаснішим обладнанням.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ