Sony випустить для PlayStation 5 новий шолом віртуальної реальності

ibc.org

Коли можна буде пограти?

Компанія Sony зробила анонс випуску нового покоління шоломів віртуальної реальності, котрі відомі геймерам за назвою PlayStation VR. Про повідомляє PlayStation.Blog.

Новий гаджет можна буде підключити до PlayStation 5, яка є новим поколінням консолей, лише завдяки одному дроту. Він відрізняється від нині існуючого шолому від Sony тим, що не використовує для роботи допоміжний процесорний блок.

Playstation VR
Playstation VR
Фото: Скріншот із YouTube

Якщо геймер зважиться на купівлю анонсованого гаджету, то він отримає новий контролер для гри у віртуальній реальності, котрий буде мати певний ключовий функціонал геймпада DualSense.

"Гравці відчують ще більше відчуття присутності та ще більше поринуть у свій ігровий світ, як тільки надінуть нову гарнітуру", – розповів старший віце-президент з питань планування та управління платформами Хідеакі Нішино.

В даний момент цей гаджет розробляють, тому будь-який дизайн широкій публіці не продемонстрували. Однак, можна припустити, що він буде футуристичним, якщо враховувати зовнішній вигляд PS5.

Коли з'явиться цей гаджет – невідомо, але навряд чи у 2021 році.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що кіберспортсмени ведуть більш здоровий спосіб життя, ніж середньостатистична людина.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ