"Титанік"

Глядачам показали альтернативний фінал "Титаніка" – відео

Скріншот із YouTube

Чи виправдане це рішення режисера?

Відомо, що при створенні фільму "Титанік" режисер Джеймс Кемерон прийняв рішення про зміну фінального епізоду фільму. Внаслідок цього сцену, яку ви можете переглянути нижче, вирізали із остаточної версії фільму. Відео опублікували на YouTube.

Глядачі могли її бачити в форматі спеціального фільму на DVD, але в мережі все ж таки опублікували інший фінал і нагадали, що він існує.

Нагадаємо, що в популярній версії картини головна героїня просто кинула в воду діамантове кольє, але альтернативна кінцівка нам пропонує дещо інший сюжет. Коли Роуз підходить до борту корабля, люди, які її супроводжують, думають, що вона хоче вистрибнути.

Однак, виявляється, що жінка хоче викинути у море кольє, яке весь час і хотіли знайти дослідники. Перед цим вона дає дозвіл одному із супроводжуючих взяти його в руку на певний час.

Потім вона забрала діамантове кольє і викинула його у воду. Вона вважає, що дорогоцінність, яка пов'язана з втратою коханої людини, має лежати на дні.

"Титанік"
"Титанік"
Фото: Скріншот із YouTube

Кінцівка вийшла дійсно кумедною. Коли блакитний діамант поринає у воду, один із дослідників у розпачі вигукує: "Це дійсно відстій, леді". Ще один із чоловіків починає істерично сміятися і повільно танцювати.

Сцена завершується тим, що Роуз піднімає свій погляд до неба і бачить зірку, що падає. Нагадаємо, що у фільмі її коханий Джек, котрого зіграв Леонардо Ді Капріо, стверджував, що зірки – це душі, які летять у рай.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що легендарний дует Daft Punk розпався.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ