фільм СТОП-ЗЕМЛЯ

У мережі з’явився трейлер українського фільму "Стоп-Земля" – відео

Держкіно

Картина увійшла у програму 71-го кінофестивалю Берлінале-2021

У мережі оприлюднили трейлер українського фільму Катерини Горностай "Стоп-Земля", який бере участь у програмі Generation 14plus 71-го Берлінського кінофестивалю. Про це повідомляє прес-служба Держкіно. 

Сюжет фільму розповідає про 16-річну дівчину Машу. Вона інтроверт і почуває себе дещо відсторонено від однолітків. Але її близькі друзі - Яна і Сеня не дають їй стати самотньою. 

Головна героїня дуже переймається через екзамени. Остаточно її вибиває з колії, коли вона закохується в свого однокласника Сашу. Маша розуміє, що її почуття можуть бути не взаємними, проте збирається зізнатися першою. Чи наважиться дівчина на цей сміливий крок?

"Це глибоко особиста історія про самопізнання і терпіння, яке для цього потрібно", – підкреслюють в Cineuropa – європейському мережевому порталі, що присвячений кінематографу.

Особливістю цієї стрічки є те, що ролі виконують непрофесійні актори-підлітки: Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов.

Режисером і автором сценарію виступила Катерина Горностай. Із командою вона створювала картину в акторській лабораторії восени 2019 року. 

Фільм створений кінокомпанією "ESSE Продакшн Хаус" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Прем’єра картини в Україні планується на другу половину 2021 року.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ