Кінозйомки

Український фільм "Стоп-Земля" візьме участь у відомому конкурсі – подробиці

Shutterstock

Картина буде боротися за престижний приз

"Стоп-Земля", який є повнометражним ігровим фільмом української режисерки Катерини Горностай, відібрали до конкурсної програми Generation Берлінського міжнародного кінофестивалю. Про це повідомили в Facebook.

Зовсім скоро глядачі зможуть переглянути картину у кінотеатрах Берліна (Німеччина). Вона присвячена першому чуттєвому досвіду підлітків.

Сценарій розповість про 16-річну дівчину Марію та її друзів, які дорослішають і проходять через тривожні моменти цього етапу життя.

Фільм "Стоп-Земля"
Фільм "Стоп-Земля"
Фото: Facebook / Stop-Zemlia

Катерина Горностай виступила як режисеркою, так і сценаристкою фільму. Проєкт є авторським, проте він може бути цікавим для багатьох людей, котрі віднайдуть у стрічці щось знайоме або новий досвід, який може допомогти у їх подальшому житті.

Цікаво, що проведення Берлінського кінофестивалю в наступному місяці планується в онлайн-форматі, що обумовлено пандемією. У цей період фільми будуть показувати тільки фахівцям у сфері кіно.

Однак, вже в червні цього року з картинами зможе ознайомитися широка публіка. Головним призом Берлінале є "Золотий ведмідь".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що для зйомок серіалу "Бріджертони" створили 7,5 тисяч костюмів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ