Фільм

Топ-5 фільмів, які зараз у прокаті в кінотеатрах Києва – трейлери

Shutterstock

Серед них є картини для усієї сім'ї

Початок нового робочого тижня вже зовсім скоро, а тому ми вирішили скласти список із цікавими фільмами, котрі можуть найближчим часом подивитися дорослі та діти в кінотеатрах Києва.

"Душа"

Рейтинг: 0+

Картина стала 23-м фільмом від Pixar. У ньому розповіли про викладача музики в середній школі Джо Гарднера, який несподівано опинився у світі народження людських натхнень, захоплень, мрій та інтересів.

Саме там він має познайомитися з юною душею, яку звуть 22.

"Хоббіт: несподівана подорож"

Рейтинг: 16+

Творці фільму екранізували відомий фантастичний роман Дж. Р. Р. Толкієна "Хоббіт, або Туди і назад". Головні герої відправляться в похід за скарбами гномів, які захопив величезний дракон Смог.

"Дрібниці"

Рейтинг: 16+

Спочатку шериф округу Керн Джо "Діка" Дікона, якого грає відомий Дензел Вашингтон, поїхав в Лос-Анджелес виконати просте завдання – зібрати докази.

Однак, сюжетні перипетії приводять до того, що головний герой має знайти серійного вбивцю, котрий став справжнім шоком для міста.

"Ще по одній"

Рейтинг: 16+

Сюжет присвячений чотирьом нерозлучним друзям, котрі працюють вчителями. Вони зважуються на проведення одного експерименту, в рамках якого вони мають підтримувати певний рівень алкогольного сп'яніння протягом усього дня.

Друзі вважають, що це підвищить їх продуктивність. Спочатку вони вражені результатами, але потім вони перестають контролювати ситуацію.

"Сімейка Крудсів: нова ера"

Рейтинг: 0+

Глядачі можуть знову побачити дуже привабливих та милих героїв – членів клану Крудсів. Їх особливість полягає в тому, що вони не вміють спокійно проводити час на місці, чим і обумовлені неймовірні пригоди в їхньому житті.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що зйомки "Фантастичних звірів" призупинили через спалах нового штаму Covid-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ