Фантастичні звірі 3

"Ми не знаємо, коли повернемося": зйомки "Фантастичних звірів" призупинили через спалах нового штаму COVID-19 – подробиці

Screen Rant

За словами видання, цю людину неможливо замінити у знімальному процесі

Зйомки третьої частини фільму "Фантастичні звірі та де їх шукати" тимчасово призупинили через ймовірний спалах інфікувань "південноафриканським" штамом коронавірусу. Про це пише Daily Mail.

За даними видання, серед інфікованих можуть бути й головні герої, однак керівництво студії Warner Bros. не розкриває імена ймовірних пацієнтів. Зазначається, що у вересні під час зйомок фільму заразився експерт з діалектів, однак робота тоді продовжилася. 

"Виробництво призупиняється тільки якщо хтось не може зніматися. Ніхто не говорить, хто це, проте цю людину замінити неможливо. Всю роботу над фільмом зупинили. Ми не знаємо, коли повернемося", – йдеться уу виданні. 

 
Цікаво, що знімальний майданчик знаходився за 30 хвилин їзди від населеного пункту, де раніше вже повідомляли про "південноафриканський" штам вірусу. 
 
Нагадаємо, раніше керівництво заявило, що третя частина фільму може з'явитися у прокаті вже у листопаді 2021 року. 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ