Чорна Пантера

Студія Disney створить серіал за мотивами "Чорної Пантери" – подробиці

The Verge

Над серіалом працюватиме режисер однойменного фільму Раян Куглер

Студія Disney уклала ексклюзивну угоду з компанією Coogler’s Proximity Media, що створить серіал за мотивами фільму "Чорна Пантера". Про це пише Deadline.

Новий серіал, що вийде на каналі Disney+, розповість про Ваканду – вигадане, приховане від зовнішнього світу королівство, яке є єдиним джерелом рідкого металу вібраніуму. Режисером проєкту стане Раян Куглер, який працював над фільмом "Чорна Пантера". 

"Раян Куглер – унікальний оповідач, його бачення зробило його одним з видатних кінематографістів свого покоління. В "Чорній Пантері" Раян втілив в життя новаторську історію і знакових персонажів реальним, осмисленим і незабутнім чином, створивши переломний культурний момент", – розповів виконавчий голова The Walt Disney Company Боб Айгер.

Нині Куглер займається продовженням "Чорної Пантери". Виробництво фільму відкладали через смерть виконавця головної ролі Чедвіка Боузмана. Прем’єра стрічки запланована на 8 липня 2022 року.

Перший фільм про Чорну Пантеру вийшов на початку 2018 року. 

Раніше стало відомо про чергове перенесенну фільму "Годзілла проти Кінг Конга". 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ