Топ-5 фільмів, заснованих на реальних подіях – список

Сценаристам і режисерам вже давно стало зрозуміло, що слова "засновано на реальній історії" в трейлері здатні привернути значну увагу глядачів

Це не дивно, адже багато людей полюбляють дивитися фільми, які більш наближені до справжнього життя. Саме тому ми склали список фільмів, котрі підходять під цю категорію.

"Того" (2019)

Картину присвятили відважній легендарній собаці Того і її господарю Леонарду Сеппалу. Попри важкі погодні умови Аляски, вони в 1928 році зуміли доставити сироватку від дифтерії в місто Ном і запобігти епідемії.

"1+1" ( "Недоторканні") (2011)

Справжній аристократ та заможний чоловік Філіп одного разу постраждав через нещасний випадок, який зробив його людиною з обмеженими можливостями.

Він знаходить собі помічника Дрісса, котрий лише нещодавно вийшов із в'язниці. Саме він кардинально змінить рутинне життя чоловіка.

"127 годин" (2011)

У стрічці розповіли про реального альпініста, якого в 2003 році завалив валун в гірському каньйоні. Протягом п'яти днів він намагався вибратися, але йому довго це не вдавалося.

Однак був вимушений прийняти радикальне рішення, наслідки якого глядачі побачать в фільмі.

"З міркувань совісті" (2016)

Режисер Мел Гібсон у своїй воєнній  драмі вирішив показати реальну і неймовірну історію армійського медика, котрого виховував жорстокий, але справедливий батько. Головний герой засвоїв християнський догмат "Не вбий", але у світі розпочалася кровопролитна Друга світова війна.

Хлопець добровільно відправляється військовим медиком, який хоче рятувати людей, а не вбивати їх. Над цим сміються його однополчани, проте він все одно не бажає відмовлятися від свого принципу.

"Зелена книга" (2018)

Сюжет присвячено простому вишибалі Тоні Ліпу, якого в 70-х роках минулого століття найняв водієм джазовий піаніст Дон Ширлі для турне по США.

Під час подорожі вони використовують "Зелену книгу" для вибору безпечних місць для зупинки, що обумовлено певними особливостями тієї епохи. Фільм отримав у 2018 році премію "Оскар".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український фільм "Стоп-Земля" візьме участь у відомому конкурсі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше