Квентін Тарантіно

"У якому світі ми живемо?": Тарантіно розкритикував фільм "Джокер" та порівняв його з іншою культовою картиною

film.ru

Автори фільму "змусили глядачів мислити, як психи"

Легендарний американський режисер Квентін Тарантіно вирішив розкритикувати популярний фільм Тодда Філліпса "Джокер". Про це повідомляє Empire.

На думкою кінематографіста, стрічка, головну роль в якій зіграв Гоакін Фенікс, виявилася досить монотонною, а також у неї є інші проблеми.

"В якому світі ми живемо? Беремо славетні фільми 1970-х і переробляємо їх в артефакти поп-культури", – стверджує Тарантіно.

"Джокер" Тодда Філліпса
"Джокер" Тодда Філліпса
Фото: Фото із відкритих джерел

Режисер порівняв "Джокера" з легендарним фільмом Мартіна Скорсезе "Таксист". Однак Квентін знайшов також позитивний момент.

Так, йому сподобалася сцена, в якій Джокер відвідав ток-шоу персонажа Роберта Де Ніро. До речі, саме останній був головним персонажем "Таксиста".

Джокер вбив посеред шоу телеведучого, але останній явно не заслуговував на таке. Тим не менш, глядачі могли слідом за головним героєм бажати смерті персонажу Де Ніро, що, на думку Квентіна, є справжньою майстерністю Філліпса.

"Вони (автори картини – "Дивогляд") змусили глядачів мислити, як психи", – вважає він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що зірка "Ферзевого гамбіту" розповіла про ймовірність продовження серіалу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ