Діана Бакід

Блогерка з Харкова назвала Росію "нашою країною" та потрапила у скандал – фото

diana_bakid_official

Відповідний допис розташувався на її сторінці в Instagram, але згодом зник з профіля

Учасниці популярного українського телевізійного шоу "Супермама" та знаменита блогерка з Харкова Діана Бакід назвала Росію "нашою країною". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Детектор медіа.

30-річна Діана є активним користувачем мережі. На її сторінці в Instagram нараховується 1 млн підписників. 

Так, в одному зі своїх дописів жінка прорекламувала проект "20 ідей з розвитку Росії" російського бізнесмена Дмитра Давидова. У тексті блогерка назвала країну-агресора Росію "нашою країною". 

"Пишатися нашою країною можна тільки тому, що в ній є все ще сильні голови, що скеровують свій енергетичний потік в ім’я спільного майбутнього – так, наприклад, Підприємець Дмитро Давидов запропонував свій план з розвитку країни на 20idei.ru. вважаю, що такий проект – великий подарунок для нашої держави, і вона має його підтримати!" – написала Бакід.

Користувачі мережі не змогли пройти повз цього провокативного допису. Вони почали звинувачувати Діану у зраді. Пізніше блогерка видалила цю публікацію зі свого профіля.

Діана Бакід назвала Росію "нашою країною"
Діана Бакід назвала Росію "нашою країною"
Фото: diana_bakid_official

Раніше цей самий проект рекламували такі російські знаменитості, як Максим Галкін, Микола Басков, Ксенія Бородіна та Олена Водонаєва.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Facebook блокує акаунт російського футболіста через прізвище та "зневагу до українського народу"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ