Дельфін

У США чоловік півроку займався сексом із дельфіном – після їх "розлучення" тварина вчинила самогубство (фото)

Shutterstock

"У занятті коханням з дельфіном є щось трансцендентне"

У американському штаті Флорида чоловік зізнався, що протягом 6 місяців вступав у сексуальний контакт із дельфіном в аквапарку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Йдеться про американця Малколма Бреннера, який у 2010 році випустив книгу. Вважається, що вона – автобіографічна розповідь про його стосунки з дельфіном. Там написано, що чоловік зустрів у 1970-х роках в аквапарку дельфіна на прізвисько Доллі.

У ті часи він навчався у коледжі та міг постійно користуватися басейном, бо фотографував тварин. За словами Бреннера, одного разу дельфін потерся об його тіло, що він інтерпретував як натяк. Втім, для реалізації свого сексуального бажання із самицею чоловіку довелося оминути самця.

"У занятті коханням з дельфіном є щось трансцендентне. Я назвав це стосунками, тому що це так і було", – стверджує американець.

Він додав, що після закриття аквапарку самицю перемістили до іншого розважального центру, після чого вона, на його думку, закінчила життя самогубством. Бреннер зізнався, що внаслідок цієї події у нього почалася депресія, яка тривала 5 років.

Більш того, американець стверджує, що Доллі – не перший його сексуальний партнер серед тварин. Зокрема, підлітком він спробував секс зі своїм песиком.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у ПАР тигр роздер доглядача та суперника задля сексу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ