Лікарня

"Мене їб**ь": у Миколаєві працівниця лікарні курйозно прокоментувала перевірку МОЗ – відео

Shutterstock

Жінка могла не усвідомлювати, що поряд працює відеокамера

У Миколаївській інфекційній лікарні працівники МОЗ проводили перевірку, на що кумедно відреагувала працівниця медзакладу. Про це повідомляє "Дивогляд".

На відео помітно трьох людей, які, судячи з усього, є представниками МОЗ, а також лікарку, котрій зателефонували:

"Сергію Анатолійовичу, перетелефоную. У мене комісія з МОЗ. Мене вчергове їб**ь. Чого ви хочете?"

Це привернуло увагу оточуючих, але жінка ніяким чином на це не відреагувала. Судячи з усього, вона не усвідомлювала, що її знімають на відео.

Цілком можливо, що йдеться про головну лікарку Миколаївської інфекційної лікарні Світлану Федорову. Вона цього місяця у своєму Facebook-акаунті зверталася до президента України Зеленського через ситуацію у лікарні, яку відвідали невідомі та почали погрожувати персоналу. Окрім цього, 11 листопада, у четвер, вона прокоментувала перевірку МОЗ:

"Все в традиціях серіалу та заказухи. Одна цитата представника комісії: "У обласній інфекційній лікарні повинна бути саме велика летальність! Хворі повинні помирати тут!"… Завіса. Ось, виявляється, чого не догодила. Не ховаю пачками. Лікуємо. Рятуємо. Найбільше знімаємо з ШВЛ, найбільше виживання... Ну, вибачте, виходить, у нас з вами різні цілі"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як у Києві жінка розбила асфальт, який за власні кошти уклав місцевий житель.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ