Вакцинація дітей

Суд оштрафував медсестру, яка спеціально не зробила понад 8 тис обов'язкових щеплень для дітей

Shutterstock

Жінка працювала у держмедустановах з 2009 по 2015 рік

В Італії суд оштрафував €585 тис 35-річну медсестру Емануелу Петрілло, яка вирішила навмисно не зробити понад 8 тис обов'язкових щеплень для дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на il Messaggero.

Жінка у період з 2009 по 2015 рік працювала у державних медичних установах кількох міст регіону Фріулі-Венеція-Джулія. Поліція розслідувала справу про її халатність та дізналася, що Петрілло протягом зазначеного часу навмисно не проводила обов'язкові вакцинації. Зокрема, від кору для сотень дітей.

Медсестра робила вигляд, що робить щеплення, але насправді не вводила препарат. Через це імунна відповідь у дітей була відсутня. Італійка заперечувала ці дії до останнього.

Слідство не встановило, чому вона так робила. На її махінації вказали аналізи крові, згідно яким у дітей була відсутня жодна реакція на щеплення. Зокрема, у 153 з 159 дітей не було імунітету до кору.

Суд визнав Петрілло винною у підробці документів, розкраданні та недбалості. Тепер вона буде зобов'язана сплатити штраф у розмірі €585 тис.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Росії медсестра, в якої закінчилася вакцина "Спутник V", колола людям воду.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ