Вакцинація, щеплення

В Івано-Франківську місцеві жителі оточили пункт вакцинації та відмовилися випускати медиків, поки ті їх не щеплять

Центр громадського здоров\'я

Медичні працівники були вимушені викликати поліцію

В Івано-Франківську місцеві жителі оточили пункт вакцинації та відмовилися відпускати медиків, поки ті не зроблять їм щеплення від COVID-19. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Заклад медичний.

Пункт вакцинації, який розташовується у приміщенні торгівельного комплексу "Панорама PLAZA" є одним з найзатребуваніших у місті. Він працює за графіком, до 20:00. 

Станом на п'ятницю, 29 жовтня, у центрі вакцинації перша бригада щепила 370 дозами препаратів від коронавірусу. Остання була використана о 19:15.

Така новина обурила місцевих жителів, які чекали своєї черги кілька годин, тож вони влаштували бунт та відмовилися випускати з приміщення медиків, поки ті не вакцинують їх. 

"Незважаючи на те, що Центр вакцинації працює до 20:00, згідно з графіком, бажаючі вакцинуватись заблокували медиків з погрозами не випустити, поки не повакцинують всіх до останнього відвідувача", – йдеться у повідомленні.

Щоб звільнитися з "пастки" медичний персонал викликав поліцію, яка зуміла подавити агресію суспільства. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі мати школяра стверджує, що через вакцинованих учителів у її дитини болить голова.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ