Molnupiravir, таблетки від COVID-19

Німецька фармацевтична компанія створила ефективні пігулки від COVID-19 – їх вже ліцензують у ЄС

Shutterstock

Лікарський препарат стане ефективною альтернативою вакцинації

Найстаріша у світі фармацевтична, хімічна та біологічна компанія Merck подала до Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) заявку на ухвалення пігулок Молнупіравір проти COVID-19, які можуть стати альтернативою вакцині. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт фармокомпанії.

Фахівці EMA вже проаналізували даний препарат та почали його прискорене ліцензування. Якщо у подальшому не з'явиться значущих перешкод, то пігулки офіційно стануть ефективним замінником вакцинації від коронавірусу. 

Лікарський препарат Молнупіравір вже було проаналізовано на людях. Так, фахівці розповіли, що його використання вдвічі скоротило кількість госпіталізацій та смертей у жителів різних країн світу, які перебували на ранніх стадія захворювання на COVID-19. Разом із цим, ліки були однаково ефективні проти різноманітних ковід-штамів: Дельта, Гама або ж Мю.

Вчені зазначають, що ліки можна буде приймати вдома для зменшення симптомів коронавірусу. Вартість одного курсу становитиме блізько $700. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у МОЗ назвали категорію людей, яким варто утриматися від вакцинації.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше