Кіт

Чоловік вигнав свою дівчину надвір через те, що вона конфліктувала з його котом

Shutterstock

Зв'язок із домашнім улюбленцем виявився міцнішим, ніж романтичні стосунки

На розважальному ресурсі Reddit користувач поділився шокуючою історію про те, як він вчинив зі своєю коханою, що не зжилася з його котом. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами чоловіка, у нього було дівчина, з якою він зустрічався впродовж двох років, а тому вони вирішили жити разом. Однак, після переїзду оповідач почав помічати, що їй не подобається його 3-річний кіт на прізвисько Рейвен.

Останній мав особливість – він завжди був вдома та не виходив на вулицю. Однак, одного разу чоловік повернувся додому, де не знайшов свого домашнього улюбленця.

На щастя, його врятував друг господаря, який знайшов тварину. Потім кохана чоловіка зізналася, що це вона вирішила вигнати Рейвена. Оповідач цього жесту не оцінив і просто вигнав зі свого будинку дівчину, незважаючи на її сльози.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як наречений розмастив весільний торт по обличчю своєї матері. Чому це сталося – читайте тут.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ