Весільний торт

Наречений розмастив весільний торт по обличчю своєї матері – що стало причиною цього

Shutterstock

Весілля – це дуже радісне свято. Однак, інколи навіть воно не проходить без сварок, у тому числі й з батьками.

Жінка виклала у мережу історію про те, як її чоловік вигнав з їхнього весілля рідну матір, розмастивши торт по її обличчю. Що стало причиною цього розповідає "Дивогляд" із посиланням Reddit.

Молодята вирішили гучно відсвяткувати своє весілля, та запросили на захід чимало гостей. Звичайно, що серед них були й батьки. 

Матір нареченого піднесла майбутньому подружжю не дуже приємний сюрприз, з'явившись на заході у білій довгій сукні, яку надягала на своє весілля.

Напередодні свята наречена кілька разів просила майбутню свекруху не одягати це вбрання на їхній захід. Здавалося б, що вони зрозуміли одна одну, але ж ні.

"Я була дуже розчарована. Це був ляпас і, чесно кажучи, в мене є деяка невпевненість у своїй зовнішності", – згадує наречена.

Звичайно, що молодятам такий вчинок не сподобався. Вони вважали, що жінка хоче бути "зіркою свята", тож вони вирішили провчити її. Наречений не просто зробив своїй матері зауваження, але й познущався над нею. 

Спершу молодята вирішили просто розлити на сукну матері червоне вино, яке залишило б на вбранні велику кольорову пляму. Але згодом вони вигадали дещо "цікавіше".

Наречений просто підійшов до своєї матері, яка сиділа за столом, та розмазав торт по її обличчю за словами: "Ну, вони сказали мені, що пора розрізати торт. І я думав, що ти хочеш бути нареченою".

Авторка допису розповідає, що такий вчинок роздратував не лише свекруху, але й інших гостей весілля, які осудили чоловіка за скоєне. Реакція користувачів мережі також була не позитивною:

  • "Важко це читати";
  • "Мені ніяково від цієї історії";
  • "Ваш чоловік розмазав торт об обличчя своєї мами. На своєму ж весіллі. Яка сімейка!";
  • "Абсолютний жах!".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що наречений вигнав свою матір з власного весілля через вбрання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше