Весілля

Пам'ять на все життя: подружжя передивилося своє весільне відео і стало зірками мережі

Shutterstock

Весілля – важливий день у житті кожної закоханої пари, який вони хочуть запам'ятати на все життя. Саме тому подружжя дуже часто наймає відеооператора, щоб він зафіксував якомога більше цікавих моментів, які потім переглядатимуть не один раз.

Однак раніше  люди інколи забували, на якій саме касеті цей запис, а коли знаходили, то помічали на ньому якийсь фільм або футбольний матч. Один з таких випадків зробив подружжя зірками мережі, повідомляє ""Дивогляд". 

Подружжя вирішило переглянути своє весілля, але несподівано, просто посеред запису, на екрані епічно з'явився зовсім інший фільм. 

Виявилося, що чоловік ще дуже давно переплутав касети і записав на весільну фрагмент зі свого улюбленого серіалу "Копи". Цей кумедний момент потрапив у мережу і розвеселив багатьох користувачів. 

Веселий момент оприлюднила у своєму Tik-Tok-каналі донька подружжя. Його переглянули понад 14 млн разів. 

"Це 30-та річниця весілля моїх батьків, і моя мама хотіла переглянути касету, але батько записав поверх весільного відео серіал "Копи", – написала дівчина.

Користувачі мережі зазначили, що не один раз чули схожі ситуації, а дехто помічав їх у своїй родині:

  • "Мій батько зробив дещо схоже. Тільки він зберіг відео, але звук чомусь був з якогось бойовика";
  • "Моя мама записала на плівку, де був мій день народження, суд над актором О Джей Сімпсоном".
 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше