Весільний торт

Свекруха хотіла отруїти невістку тістечком посеред весілля

Shutterstock

Свято мало не закінчилося трагедією

Організаторка весіль на ім’я Келлі розповіла про один випадок зі своєї роботи, який її вразив. У своєму TikTok вона згадала, як на одному із весіль свекруха спробувала отруїти свою новоспечену невістку. Про це пише "Дивогляд".

За словами Келлі, спочатку все було гаразд і підготовка йшла за планом. Із кондитерської вчасно доставили весільний триярусний торт. Але згодом вона помітила ще одну доставку із кондитерської, якої не було заплановано. Матір нареченого пояснила, що це вона замовила додаткові тістечка, бо хвилювалася, що всім гостям не вистачить торта.

@_cal_cifer

Під час весільної церемонії свекруха порадила невістці спробувати одне із тістечок – ті, мовляв, дуже смачні.

Коли наречена піднесла тістечко до рота, наречений раптово зупинив її. Він жбурнув тістечко на підлогу почав кричати на свою матір.

"Ти жахлива людина! Ти ніколи не підтримувала наші відносини, але зараз пробила нове дно. Вона могла опинитися в лікарні, у неї буквально міг статися анафілактичний шок", - заявив він своїй матері.

Виявилося, що у нареченої сильна алергія на кокос, а у тістечках була кокосова начинка. І свекруха про це чудово знала.

Організаторка розповіла, що після цього інциденту наречена була дуже схвильована і засмучена. А от свекруха здавалася цілком байдужою. Після невдалої спроби отруєння вона залишила свято.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, як сім'я нареченого відмовилася йти на весілля, бо свекрусі не сподобалася сукня нареченої.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ