Наречена

Сім'я нареченого відмовилася йти на весілля, бо свекрусі не сподобалася сукня нареченої

Shutterstock

Відносини між невісткою і мамою чоловіка не склалися від самого початку

Користувачка Reddit поділилася в мережі своєю історією. Жінка, яка не назвала свого імені, розповіла що родина її нареченого відмовилася йти на весілля, бо мамі нареченого не сподобалася сукня. Про це пише "Дивогляд".

"Я вирішила не запрошувати мати нареченого на примірку, тому що наші відносини далекі від ідеальних, але я подумала, що можу надіслати їй фотографію своєї сукні, щоб вона почувалася  долученою", - розповіла наречена.

Вона обрала не стандартну весільну сукню, а красиву пляжну сукню. Але виявилося, що майбутня свекруха обрала точно таку ж сукню, тільки іншого кольору, для святкування свого 50-річчя, яке мало відбутися через 2 тижні після весілля.

"Вона заявила, що я не можу з'явитися в цій сукні на весіллі. Вона сказала, що якщо одягне таке саме вбрання на свій день народження, то всі будуть думати, що вона жалюгідна і що вона намагається повторювати за мною", - розповіла авторка посту.

Коли наречена відмовилася змінити сукню, свекруха страшенно розізлилася. Після цього всі родичі майбутнього чоловіка відмовилися прийти на весілля.

Читайте також: Наречена дізналася перед весіллям, що її мама заплатила нареченому за одруження

"Мій наречений сильно засмутився через це. Він подзвонив матері, але вони так і не змогли домовитися. Вона сказала, що якщо я не виконаю її вимогу змінити сукню, то на весілля можуть піти тільки ті, хто не буде на святі на честь її дня народження", - додала дівчина.

У коментарях користувачі підтримали наречену і порадили їй ще раз добряче подумати, перш ніж мати справу з цією родиною.

Нещодавно у мережі спалахнули палкі суперечки через іншу сукню нареченої. Дівчина показала фото, на яких позує у дуже відвертому вбранні. І це сподобалося не всім.

Читайте також: Не розмовляти з нареченою та не приходити в білому: подружжя шокувало гостей правилами свого весілля

 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ