Весілля

Жінка одягла на весілля сукню, як у нареченої, і нарвалася на різку критику – фото

Shutterstock

"Чому люди роблять таке?"

Користувачі мережі звернули увагу на фото з однієї весільної церемонії, на якому одна із гостей була одягнена у сукню, як у нареченої. Про це пише "Дивогляд".

Одна із користувачок Reddit показала знімок, на якому зображені гості на весіллі. Одна із жінок одягнена у довгу білу мереживну сукню на бретелях. "Ця жінка зліва - не наречена", - говорить опис фотографії.

Гостя на весіллі у сукні нареченої
Гостя на весіллі у сукні нареченої
Фото: reddit.com

Коментатори не поскупилися на реакції і жорстко розкритикували незнайомку.

  • “Я дійсно не розумію, як у когось може виникнути бажання прийти на чуже весілля в такій сукні. Напевно, це якийсь психічний розлад або щось типу того”.
  • “Мене збиває з пантелику, чому люди роблять таке. Краще б вже вона одягла піжаму”.
  • “Вона спеціально одягла таку сукню на чуже весілля. Це точно не випадковий вибір”.
  • “Я був в шоці, коли дізнався, що це не вона збирається заміж! Я б дуже розсердився, якби хтось, крім нареченої, з'явився на моєму весіллі у весільній сукні!”.
  • “Я був на весіллі, де це мачуха нареченої зробила. Це було головною темою усіх розмов на весіллі. Не уявляю, навіщо ви це робите. Мене б це просто вбило”.
  • “Ого. У мене була точно така ж сукня на моєму весіллі”.

Нещодавно "Дивогляд" розповідав, як користувачі мережі розкритикували наречену, яка показала занадто відверту весільну сукню.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ