Весілля

Невдалий жарт нареченого ледь не зіпсував весілля – що там сталося

Shutterstock

Раніше наречений розповідав анекдоти на похоронах свого тестя

У США закохані проводили весілля, але його ледь не зіпсував невдалим розіграшем наречений, який обурив присутніх. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

За словами оповідача, брата нареченої, він досі не може пояснити вчинок обранця своєї сестри.

"Ми з дівчиною розмовляли з гостями та друзями. У цей час наречений підійшов до нас зі склянкою молока в руці. Раптом він показав пальцем в сторону та крикнув: "Дивись! Там собака!". Ми обернулися, а потім він вилив молоко на її сукню. Моя дівчина була у шоці"

Цей вчинок шокував гостей, але його автор просто почав сміятися. Після весілля брат нареченої захотів отримати компенсацію за зіпсований одяг, але йому відмовили.

"Він рознервувався та сказав, що це просто жарт. Тим більше, що його дружина теж сказала, що молоко не може зіпсувати плаття. Що тут достатньо лише вибачень. Але я все одно вважаю, що він повинен заплатити за сукню після того, як принизив мою дівчину. Моя дівчина не працює, її батьки заплатили за її сукню, і тому вони однаково засмучені, як вона, якщо не більше. Моя сестра сказала, що моя дівчина та її батьки не повинні витрачати стільки на сукню, якщо вони не можуть собі дозволити випадково її зіпсувати"

Оповідач також зазначив, що наречений не вперше так дивно себе поводить. Зокрема, під час похорону свого тестя він розповідав анекдоти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, як наречена побила чоловіка на весіллі за "непристойний вчинок", що потрапило на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ