Весільний торт

"Я розчарована": наречена прихистила родичів коханого у себе під час медового місяця, але ті зробили їй неприємний сюрприз

Shutterstock

Відпочинок тривав усього 4 дні, але родичам цього вистачило, щоб розчарувати наречену

На розважальному ресурсі Reddit жінка розповіла історію про те, як вона дозволила родичам залишитися у себе вдома під час медового місяця. Однак, це завершилося скандалом. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами нареченої, вона та її коханий вирушили на відпочинок після весілля, який тривав усього 4 дні. Протягом цього часу вони дозволили родичам чоловіка жити у них дома, щоб зекономити кошти.

Однак, вони чомусь вирішили з'їсти весь весільний торт, який подружжя просило взагалі не чіпати.

"Ми хотіли заморозити частину весільного торта, щоб ще раз його скуштувати на річницю весілля…Коли ми з чоловіком повернулися з медового місяця, нашого торта вже не було. Він не був особливо дорогим, але ми чітко сказали, що хочемо його зберегти до наступної річниці"

На думку рідних чоловіка, вони цим вчинком лише допомогли закоханим.

"Коли ми спитали про це, то родичі сказали, що зберігати весільний торт упродовж року – це жахливо. І вони взагалі зробили нам послугу…Ми легко можемо купити ще один торт, але я розчарована, що це зруйнувало традицію, яку ми хотіли запровадити"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка отруїла свого колишнього та його наречену напередодні весілля.

Дивіться також:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ