Лось і його господарі

Справжній аристократ: на весіллі кіт підніс обручки для молодят – тепер він зірка мережі (фото)

Колаж із фото @lily.and.moose

Судячи за фото, котик повністю усвідомив серйозність церемонії

Молодята Ді та Нік захотіли змінити на своєму весіллі традицію, згідно з якою  обручки на церемонію підносить дитина. Замість цього вони віддали перевагу своєму коту на ім'я Лось, який став дуже популярним в Instagram. Про це повідомляє "Дивогляд".

Для участі домашнього улюбленця у весіллі навіть зробили спеціальній одяг – урочисту краватку. Тварину посадили у візок, який оздобили трояндами.

Родич молодят віз котика з обручками, який, здається, пишався цією подією. Складається враження, що Лось повністю усвідомив серйозність цієї події, а тому поводив себе як справжній аристократ.

Паралельно тварину фотографували, що зробило її дуже популярною у мережі. Тепер з котиком з'являється багато мемів, а також його господарі тішать аудиторію соцмереж новим контентом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що троє собак елітно живуть завдяки своїм щедрим господарям, які мріють "бути найкращими батьками для своїх немовлят".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ