Карантин завадив нареченій запросити на весілля рідних, тому церемонію провели на кордоні США та Канади – зворушливі фото

У США закохані хотіли провести весілля, але карантинні обмеження ускладнювали запрошення на церемонію родичів нареченої. Втім, вони не розгубилися та провели її на кордоні між США та Канадою.

Заручини Карен Махоні та її чоловіка, Брайана Рея, відбулися ще у березні цього року. Вони могли одразу одружитися, але Карен хотіла запросити своїх батьків і 96-річну бабусю на весілля. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Читайте також: Усе заради кохання: чоловік декілька днів шукав діамант на копальні для ідеальної обручки – фото

"Це моя єдина жива бабуся, єдина бабуся, яку я коли-небудь знала, тому для мене було дуже важливо, щоб вона була там, щоб подивитися на найщасливіший день у моєму житті. Найважливішою частиною дня для нас були обіцянки, які ми давали один одному, і ми хотіли, щоб мої батьки та бабуся були свідками цього", – розповіла Махоні.

Весілля Карен Махоні та Брайана Рея
Весілля Карен Махоні та Брайана Рея
Фото: CNN

Втім, у США обмежені поїздки через сухопутні кордони з Канадою через карантинні обмеження. Навіть якщо б рідні нареченої вакцинувалися – дівчина все одно не хотіла наражати їх на небезпеку. На щастя, у подружжя був знайомий, який працює у прикордонному патрулі.

Раніше вони вже зверталися до нього. Наприклад, коли Рей просив батька коханої, Пола, щоб той дав згоду на те, що його дочка вийде заміж. Саме приятель допоміг Карен і Брайану провести весілля з усіма родичами.

Церемонію провели у містечку Берк (штат Нью-Йорк). Батьки нареченої і бабуся стояли з боку Канади, а закохані – США.

Весілля Карен Махоні та Брайана Рея
Весілля Карен Махоні та Брайана Рея
Фото: CNN

"Ми б цього не пропустили", – сказав батько Махоні.

За словами подружжя, це виявилося дуже емоційним досвідом.

"Я плакав. Мені було дуже приємно, тому що я знав, як багато для неї означає бачити тут своїх батьків і бабусю і бачити, як ми обмінюємось обітницями", – зізнався Рей.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що наречена побила чоловіка на весіллі за "непристойний вчинок".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше