Отара овець у формі серця

Фермер зігнав отару овець у форму серця, щоб попрощатися з тіткою, яка померла від COVID-19 – фото

electricpostman / Instagram

"Коли я спробував уперше – вийшло щось схоже на емодзі какульки"

В австралійському штаті Новий Південний Уельс фермер Бен Джексон зібрав отару овець у формі серця. Таким чином він попрощався з померлою родичкою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sydney Morning Herald і The Guardian.

Відомо, що тітка Джексона, Деб Каудері, померла через онкологічне захворювання. Вона мешкала у Квінсленді, а тому через карантинні обмеження фермер не зміг відвідати поховання родички.

"Я почувався певним чином безпорадним і дещо спантеличеним, бо не знав, як міг би показати свої почуття і любов до своєї любої тітки Деб", –поділився Джексон.

Коли чоловік вигодовував овець, то придумав записати відео, на якому тварини були б розміщені у формі серця. Він раніше виконував подібне, коли покійна тітка була у нього в гостях.

Щоб реалізувати цю ідею, фермеру довелося підгодовувати тварин кілька днів на одному й тому ж місці, щоб вони звикли до останнього. Розмістити овець у формі серця вдалося з третьої-четвертої спроби.

"Коли я спробував уперше – вийшло щось схоже на емодзі какульки. І хоча моя тітка Деб мала гарне почуття гумору, я хотів трохи іншого", – розповів Бен.

Відео записане на дрон і доповнене піснею Bridge Over Troubled Water, яку дуже любила покійна Деб. За словами Джексона, під час поховання багато людей розплакалися, коли побачили зняте ним відео.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 21-річна наречена раптово померла за годину після весілля.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ