Аляскинський маламут

Господарі хотіли помити величезного песика – той опирався до останнього (відео)

Shutterstock

Домашній улюбленець ходив кімнатою, мав сумний вигляд і намагався сховатися у багатьох місцях – за коляскою з немовлям, у кутку та за кріслом

У мережі з'явилося нове курйозне відео з собакою – цього разу ціла сім'я просила у свого домашнього улюбленця, щоб той помився. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал The Dodo.

На відео помітно песика породи Аляскинський маламут, якого господарі вмовляють покупатися у ванній. Тварину, яку звуть Філ, намагається протестувати та цілком задоволена своїм зовнішнім виглядом.

Домашній улюбленець ходив кімнатою, мав сумний вигляд і намагався сховатися у багатьох місцях – за кріслом з немовлям, у кутку та за кріслом. Господарі зрозуміли, що це буде непросто, а тому спробували "підкупити" Філа арахісовим маслом, але марно.

Чи вдалося сім'ї вмовити величезного песика помитися – дивіться у відео.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про дівчину, яка спробувала довести, що її собака – вегетаріанець, але той вважав інакше. Цей курйоз теж потрапив на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ