Топ-10 найрозумніших порід собак, які зрозуміють вас із пів слова

Всім відомо, що собака – друг людини. Але, треба визнати, що наші друзі не завжди вирізняються особливим інтелектом, навіть якщо це собаки.

З деякими песиками ви можете годинами проводити тренування, але надресирувати їх не вийде. Але є породи, які буквально створені для навчання і дресури. Вони настільки розумні, що, здається, можуть зрозуміти господаря з одного погляду. Про них і вирішив написати "Дивогляд".

Існує безліч міжнародних рейтингів і списків найрозумніших порід собак, але перша 10-ка у всіх залишається практично незмінною.

  1. Бордер-коллі
Бордер-колі
Бордер-колі
Фото: Shutterstock

Ці пси стають дійсно ідеальним домашніми вихованцями, які з півслова розуміють своїх господарів і виконують все, про що їх попросять. Ця порода чудово підходить для сімей з дітьми, адже від бордер-колі ви не дочекаєтеся спалахів агресії, некерованих емоцій або дивної поведінки.

  1. Пудель
Пудель
Пудель
Фото: Shutterstock

Цей декоративний пес також відрізняється своєю кмітливістю, гострою пам'яттю і розумом. Представники цієї породи можуть виконати будь-яку команду господаря і завжди чудово себе проявляють під час дресирування.

  1. Німецька вівчарка
Німецька вівчарка
Німецька вівчарка
Фото: Shutterstock

Про розум німецьких вівчарок відомо всім. Ці собаки блискавично навчаються всьому, про що скаже господар. Вони мають феноменальну пам’ять, тому схоплюють все на льоту. Це ідеальні службові пси, які можуть самовіддано працювати 24 години на добу.

  1. Золотистий ретривер
Золотистий ретривер
Золотистий ретривер
Фото: Shutterstock

Ретривер – справжня зірка серед собак. Вони відзначаються не лише своєю красою, а й добротою і слухняністю. Вони цілковито піддаються дресурі і будуть виконувати усе, про о попросить господар.

  1. Доберман-пінчер
Доберман пінчер
Доберман пінчер
Фото: Shutterstock

Ці пси розумні, кмітливі, дуже слухняні і пильні. Їм треба у 5 разів менше часу, щоб вивчити нові команди, ніж собакам із середнім інтелектом. Вони не тільки дуже здібні великі робочі собаки, але й віддані та безстрашні, що робить їх одними з найкращих у світі собак-охоронців.

  1. Шелті (Шетландська вівчарка)
Шелті
Шелті
Фото: Shutterstock

Шелті – одна із найрозумніших порід собак, але варто визнати, що вони можуть бути трохи впертими. Вони досягають найбільшого успіху, якщо їм забезпечити достатньо фізичної та розумової активності.

  1. Лабрадор
Лабрадор
Лабрадор
Фото: Shutterstock

Представників цієї породи часто називають ідеальними. У них і справді майже немає вад. Вони дуже розумні, слухняні і дуже милі.

  1. Папійон (Континентальний той-спаніель)
Папійон
Папійон
Фото: Shutterstock

Папійон – найрозумніша з усіх маленьких порід собак. Тому це точно не та собака, яка сидітиме на колінах. Незважаючи на невеликі розміри, вони дуже активні та можуть бути чудовими сторожовими собаками. Первісною метою породи був вилов пацюків. Вони допомагали позбутися шкідників і , кажуть, навіть у Марії Антуанетти був такий собака. Папійони - це маленька собака з величезним мозком і вони чудово піддаються дресурі.

  1. Ротвейлер
Ротвейлер
Ротвейлер
Фото: Shutterstock

Хоча ротвейлери мають складний і домінантний характер, та, якщо до них знайти підхід і почати дресирувати з раннього віку, вони виростають у чудових слухняних улюбленців. Але ці пси завжди готові перевірити, чи дійсно ви маєте на увазі те, що говорите. Тож віддавайте чіткі команди і не залишайте їм місця для лазівки.

  1. Австралійський скотар
Австралійський скотар
Австралійський скотар
Фото: Shutterstock

Австралійський скотар - надзвичайно розумна, активна і міцна порода собак. Вони були виведені австралійськими поселенцями для випасання стад великої рогатої худоби на великих ранчо,  і сьогодні вони все ще використовуються як вівчарські собака. Ці собаки по-справжньому розквітають, коли мають достатньо роботи і беруть участь у всіх сімейних справах.

Деякі із цих порід мають не лише високий інтелект, а й чудове здоров'я. Раніше ми розповідали про топ-10 найздоровіших собак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше