Зрада

Дружина помстилася чоловіку через постійні зради – його родичі були шоковані її вчинком

Shutterstock

Чоловік помер під час сексу, але після цього його близьких чекало ще одне потрясіння

На розважальному ресурсі Reddit розповіли шокуючу історію про жіночу помсту чоловікові за те, що той постійно зраджував. Про це повідомляє "Дивогляд".

"У мого батька з мамою був досить складний шлюб до кінця його життя. В нього був давній роман з іншою жінкою, яка завагітніла ще до його смерті. Він планував кинути маму, виїхати з країни та переїхати в Канаду, щоб почати з нею нове життя", – пише оповідач.

За словами сина чоловіка, його батько не розводився зі своєю дружиною, але жив разом зі своєю коханкою. Втім, під час сексу він несподівано помер через серцевий напад. Його дружина зайнялася похоронами та розподілом майна.

"Що ж, моя мама була ображена, тому написала на його надгробному пам’ятнику: "На пам’ять про Джона – сина, чоловіка, батька та перелюбника" (той, хто зраджував партнеру – "Дивогляд")", – йдеться у повідомленні.

Це рішення спровокувало агресивну критику з боку родичів покійного та його коханки. Втім, жінку підтримав син, який вважає, що та чесно вказала, ким був її чоловік.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік переспав із чужою дівчиною та залишив повідомлення її хлопцю в туалеті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ