Чорний ведмідь

У Мексиці на весілля несподівано завітав ведмідь і шокував гостей – курйозне відео

Shutterstock

"Він просто хотів перекусити"

Користувачка TikTok на ім'я Енджі Діса поділилася відео весілля, яке проводили у Нуево-Леоні (Мексика). На церемонії з'явився ведмідь, який, сам того не плануючи, розвеселив публіку. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами оповідачки, хижак з'явився на весіллі її двоюрідного брата у національному парку Чіпінк. На опублікованому відео помітно, що молодий чорний ведмідь прийшов на церемонію і спочатку поклав передні лапи на стіл.

"Він просто хотів перекусити", – йдеться у повідомленні.

На тлі знаходяться гості, які намагаються не наближатися до тварини та знімають цю подію на камеру. Судячи з усього, ведмедю набридла їх компанія, а тому він вирішив піти далі по своїх справах і паралельно перекинув кілька стільців.

Однак, згодом камеру повернули та стало помітно, що не усі гості злякалися. Зокрема, були ті, о залишилися спокійно їсти за своїм столом, попри хижака поблизу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як американці запросили на церемонію свого весілля тварин, які живуть у їх власному невеличкому притулку. Серед них були корови, свині, кури, папуга та інші.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ