Рудий кіт

Вийшов сухим із води: кіт зробив дивовижний трюк, щоб не впасти у ванну – курйозне відео

Shutterstock

Відео вже набрало майже 1 млн переглядів

Користувачка TikTok показала, як її котик продемонстрував свій акробатичний талант у ванній кімнаті. Про це повідомляє "Дивогляд".

На відео помітно, що господарка приймає ванну та до неї приєднується домашній улюбленець – рудому котику було вкрай цікаво розглядати все довкола.

Згодом він спробував ступити на край ванної з різними пляшечками, але кран, несподівано для нього, виявився рухомим. Потім тварині довелося демонструвати свої акробатичні таланти, які його врятували від води. Відео вже набрало майже 1 млн переглядів.

@rvskonst

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про дещо схожу ситуацію – величезного песика породи Аляскинський маламут просила ціла сім'я помитися. Домашній улюбленець на ім'я Філ протестував, ховався за кріслом з немовлям і навіть не став купатися за "хабар" – арахісове масло. Чим закінчилися ці "дебати" – дивіться тут.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ