Рижий кіт

У США на роботу масово наймають котів – що вони там роблять

Shutterstock

Деякі тварини лише їдять і сплять, але цього цілком достатньо для їх роботодавців

У Чикаго бізнесмени вирішили влаштовувати котів на роботу через навалу гризунів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Wane.

Мешканці американського міста зіткнулися з проблемою масового нашестя щурів, увагу яких привертають залишки їжі. Окрім цього, у Чикаго будують багато нових будинків.

Після завершення будівельних робіт багато гризунів вирушають на пошуки нового прихистку, внаслідок чого їх часто помічають посеред вулиці. Саме тому члени місцевої благодійної організації заснували програму "Коти на роботі".

Волонтери шукають бездомних котів, яких не присипляють, а віддають місцевим компаніям. Там тварини ловлять щурів, але серед них також є щасливці, які мають лише спати та їсти. Присутності котів у закладі буває достатньо, бо вони виділяють феромони, які відлякують гризунів.

Наприклад, власник пивоварні Вільям Гарлі має на своєму підприємстві багато зерна, яке приваблювало гризунів. Він намагався вирішити цю проблему завдяки професіоналам, але все було марно. Згодом він узяв на роботу котика, після чого щури його ніколи більше не турбували.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на фермі українця працюють 30 котів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ