Весілля

Наречений вигнав свою матір з власного весілля через вбрання

Shutterstock

Яке ж весілля без бійок та сварок? Здавалося б, ця фраза вже застаріла, однак, нещодавній випадок свідчить про зворотне.

Молодий наречений вигнав свою матір та ще кількох родичів з власного весілля. Чому так відбулося розповідає "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Жіноча частина з боку нареченого (матір, мачуха, бабуся, сестри та тітки) перевіряють кожну його дівчину на міцність, влаштовуючи для неї розіграші та образливі витівки. Коли чоловік представив родині свою останню обраницю, з якою зібрався одружуватися, він попросив не перевіряти її. 

Однак, родичі не послухалися. Кілька місяців жінки висміювали зовнішність, поведінку та місце роботи майбутньої невістки за спиною чоловіка:

"Коли я представив свою дівчину (тепер дружину), то чітко дав зрозуміти, що не хочу, щоб хто-небудь з родини хоча б якось на неї "нападав". Вони все-таки зробили це за моєю спиною. Висміювали її зовнішність та місце роботи у соцмережах", – розповідає наречений.

Молодий не став терпіти це і вимагав від родичок вибачитися перед своєю коханою. Щоб залагодити цю ситуацію, жінки вибачилися, однак фінальна відповідь все ще залишалася за "бандою" жінок, яку вони приберегли для церемонії. 

Просто перед весіллям наречений дізнається від свого брата, що їхні родичі навідаються на весілля у білих вбраннях, схожих на сукню нареченої. Тоді чоловік попередив, що вижене зі свята кожного, хто прийде у білому: 

"Вони сказали, що це неправда, і ніколи б такого не зробили. Але одна за одною прийшли на свято у білих сукнях. Кожному з них було вказано покинути весілля. Хоч вони намагалися виправдатися, влаштовувати сцени та залучати своїх чоловіків", – згадує наречений.

Користувачі мережі були шоковані цією витівкою жінок та підтримали нареченого:

  • "Ваша сім’я дуже токсична… Шкода, що вони спробували "вкрасти" ваше весілля, але ви вчинили правильно. Ваш шлюб буде міцнішим від цієї історії";
  • "Жарт є жартом тоді, коли все закінчується сміхом. В іншому разі – це просто знущання";
  • "Інколи буває важко стояти на своєму, але наречений зробив це, коли йому довелося".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що друзі нареченого зробили незвичний подарунок на весілля, який призвів до суду.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше