Індійське весілля

Наречений вигнав зі свого весілля брата своєї коханої – чому це відбулося і якою була реакція родичів

Shutterstock

Весілля – це завжди веселе та радісне свято. Однак, інколи, щось йде не за планом.

Так, на одному з індійських весіль родич влаштував справжній "цирк" на весіллі, однак, його одразу ж провчив наречений. Що саме відбулося на святкуванні розповідає "Дивогляд" із посиланням на Indy 100.

"Героєм" свята став брат нареченої, який інколи дещо конфліктував з обранцем своєї сестри. Зокрема, шурин намагався корегувати вибір страв, які подаватимуться на стол гостям весілля. Також він корегував список запрошених.  

Перший час молодята не звертали на це уваги, але терпіння закінчилося, коли родич перейшов межу.
 
Наречений розповів, що за кілька днів до весілля родич звернувся до них з дуже незвичним проханням:

"За кілька днів до весілля шурин прийшов до нас і спитав, чи може він оголосити дату свого весілля до початку нашої церемонії. Я ввічливо сказав, що ні. Він погодився й пішов", – згадує автор.

Незважаючи на відмову, родич вирішив зробити по своєму і просто посеред церемонії вінчання почав роздавати гостям заходу запрошення на своє весілля. Через це присутні почали відволікатися на листівки, що дуже роздратувало нареченого:

"Я був дуже засмучений, але не міг перервати церемонію. Зрозуміло, що люди відверталися, і це було жахливо. Коли церемонія закінчилася, він все ще роздавав запрошення на своє весілля і розповідав, як там все виглядатиме, де це буде тощо. По суті, він "відривав" гостей від мого весілля", – пояснює автор.

Коли наречений спробував донести до свого родича, що той робить не правильно, шурин не відреагугвав і продовжив свою "акцію". Тоді наречений попросив його покинути весілля. Нарчена та інші родичі були здивовані таким вчинком та вимагали від нареченого вибачитися перед братом своєї коханої. 

Разом із цим, користувачі мережі прийняли бік нареченого та погодилися з його діями:

  • "Вибачте, він роздавав запрошення посеред церемонії? В якому ілюзорному світі потрібно жити, щоб зробити це? Я б не пішов на це весілля, навіть якби було запрошення";
  • "Молодець, що вигнав його. Його поведінка була огидною, і як він посмів так ставитися до тебе і його сестри. Твоя дружина в нормі?";
  • "А де була наречена у цій всій історії?";
  • "Сходи на весілля шурина і скажи задля розваги, що твоя дружина вагітна";
  • "Ніколи не чув, щоб хтось роздавав запрошення на весілля під час чужого весілля".
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше